Reklama─Źn├Ż poriadok

Elektronick├ęho-internetov├ęho obchodu: https://fotonaplatne.sk

1.V┼íeobecn├ę ustanovenia

1.a. Monika Bev├şzov├í ÔÇô MiViMo
B.N─Ťmcovej43
990 01
Ve─żk├Ż Krt├ş┼í
Slovensko

I─îO: 51 366 711
DI─î: 1121778779

Okresn├Ż ├║rad Ve─żk├Ż Krt├ş┼í
─î├şslo ┼żivnostensk├ęho registra: 660-11097
Obchodn├ę meno
Monika Bev├şzov├í MiViMo

(─Ćalej len┬á“pred├ívaj├║ci”) prev├ídzkuje internetov├Ż obchod (─Ćalej len┬á“e-shop”) prostredn├şctvom webovej str├ínky https://fotonaplatne.sk, v ktorom pon├║ka svojim z├íkazn├şkom tovar ku k├║pe na z├íklade k├║pnej zmluvy uzatvorenej na dia─żku.

1.b. ┬áTento reklama─Źn├Ż poriadok nadv├Ązuje a dop─║┼ła V┼íeobecn├ę obchodn├ę podmienky, ktor├ę upravuj├║ predaj tovaru prostredn├şctvom e-shopu na webovej str├ínke.

1.c. ┬áReklama─Źn├Ż poriadok popisuje spolupr├ícu medzi kupuj├║cim a pred├ívaj├║cim s oh─żadom na pr├şpadn├ę vady tovaru, ich uplatnenie a n├íroky, ktor├ę z nich plyn├║.

1.d. ┬áKupuj├║ci je povinn├Ż sa obozn├ími┼ą s reklama─Źn├Żm poriadkom a┬áv┼íeobecn├Żmi obchodn├Żmi podmienkami e┼íte pred objednan├şm tovaru. Objednan├şm tovaru od pred├ívaj├║ceho potvrdzuje obozn├ímenie sa s obsahom uveden├ęho reklama─Źn├ęho poriadku a┬áv┼íeobecn├Żch obchodn├Żch podmienok.

1.e. ┬áAko doklad o k├║pe vystavuje pred├ívaj├║ci ku ka┼żd├ęmu zak├║pen├ęmu tovaru n├íkupn├Ż doklad (fakt├║ra). Ak nie je vystaven├Ż samostatn├Ż z├íru─Źn├Ż list, sl├║┼żi ako z├íru─Źn├Ż list pr├şslu┼ín├Ż n├íkupn├Ż doklad (─Ćalej len ÔÇ×z├íru─Źn├Ż listÔÇť).

1.f. ┬áPred├ívaj├║ci vybavuje spotrebite─żsk├ę reklam├ície v s├║lade s pr├ívnymi predpismi Slovenskej republiky, najm├Ą z├íkonom ─Ź. 250/2007 Z.z. v platnom znen├ş, Ob─Źianskym z├íkonn├şkom SR a platn├Żmi pr├ívnymi predpismi.

2.Z├íru─Źn├í doba

2.a). ┬áPri v┼íetk├Żch tovaroch kupovan├Żch na z├íklade ob─Źianskopr├ívnych vz┼ąahov je z├íru─Źn├í doba v s├║lade s pr├ívnymi predpismi Slovenskej republiky ┼ítandardne 24 mesiacov, ak pr├ívne predpisy SR neustanovuj├║ krat┼íiu dobu pre ur─Źit├ę druhy tovaru. Ak je na pred├ívanej veci, jej obale alebo n├ívode k nej pripojenom vyzna─Źen├í lehota na pou┼żitie, neskon─Ź├ş sa z├íru─Źn├í doba pred uplynut├şm tejto lehoty.

2.b). ┬áZ├íru─Źn├í doba za─Ź├şna plyn├║┼ą odo d┼ła prevzatia tovaru kupuj├║cim. pred├ívaj├║ci zodpoved├í kupuj├║cemu spotrebite─żovi za vady tovaru pod─ża ┬ž 623 a 623 Ob─Źianskeho z├íkonn├şka.

3.c). ┬áPred├ívaj├║ci m├┤┼że z├íkonn├║ dobu pred─║┼żi┼ą. D─║┼żka predl┼żenej z├íru─Źnej doby je v┼żdy vyzna─Źen├í na z├íru─Źnom liste. Pokia─ż v z├íru─Źnom liste nie je vyzna─Źen├í in├í z├íru─Źn├í doba, plat├ş lehota 24 mesiacov.

 1. d). Z├íru─Źn├í doba sa sklad├í zo z├íkonnej lehoty (24 mesiacov) a pr├şpadne pred─║┼żenej lehoty. V r├ímci z├íkonnej z├íru─Źnej lehoty sa reklam├ície riadia Ob─Źianskym z├íkonn├şkom ─Ź.40/1964 Z.z. ┬ž 619-627 s prihliadnut├şm k tomuto reklama─Źn├ęmu poriadku. (Pri pred─║┼żenej lehote sa reklam├ície riadia v├Żhradne t├Żmto poriadkom.)
 2. e). Pr├íva kupuj├║ceho zo zodpovednosti za vady tovaru, pre ktor├║ plat├ş z├íru─Źn├í doba, zanikn├║, ak nebud├║ uplatnen├ę v z├íru─Źnej dobe.

3.Z├íru─Źn├ę podmienky

3.a).┬á Pred├ívaj├║ci zodpoved├í za to, ┼że tovar m├í pri predaji stanoven├║ akos┼ą, mno┼żstvo, mieru a hmotnos┼ą. Tovar mus├ş by┼ą bez v├íd a mus├ş zodpoveda┼ą platn├Żm technick├Żm norm├ím.

3.b).┬á Pred├ívaj├║ci zodpoved├í za vady, ktor├ę m├í predan├Ż tovar pri prevzat├ş kupuj├║cim a za vady, ktor├ę sa vyskytn├║ po prevzat├ş tovaru v z├íru─Źnej dobe.

3.c).┬á V├Żnimky zo z├íruky:

Z├íruka sa nevz┼ąahuje na vady vzniknut├ę nespr├ívnym pou┼żit├şm tovaru alebo z d├┤vodu vy┼í┼íej moci, ┼żivelnej udalosti apod. ani na pr├şpadn├ę ┼íkody v d├┤sledku toho vzniknut├ę. ─Äalej sa z├íruka nevz┼ąahuje na z├ívady vzniknut├ę zlou obsluhou, neodborn├Żm, alebo neprimeran├Żm zaobch├ídzan├şm, pou┼żit├şm a┬áin┼ítal├íciou. Z├íruka sa nevz┼ąahuje na po┼íkodenia vzniknut├ę:

 1. a) mechanick├Żm po┼íkoden├şm tovaru,
 2. b) pou┼ż├şvan├şm tovaru v neodpovedaj├║cich podmienkach,
 3. c) tovar bol po┼íkoden├Ż nadmern├Żm za┼ąa┼żovan├şm,
 4. d) vykonan├şm nekvalifikovan├Żch z├ísahov ─Źi zmenou parametrov.

3.d).┬á Doba od uplatnenia pr├íva zo zodpovednosti za vady a┼ż do doby, ke─Ć kupuj├║ci bol povinn├Ż vec prevzia┼ą, sa do z├íru─Źnej doby nepo─Ź├şta. Ak d├┤jde k v├Żmene tovaru, za─Źne plyn├║┼ą z├íru─Źn├í doba znova od prevzatia nov├ęho tovaru.

3.e).┬á Ak pred├ívaj├║ci pri k├║pe tovaru pon├║ka z├íkazn├şkovi k predan├ęmu tovaru bezplatne ─Ćal┼í├ş tovar ako dar, je na z├íkazn├şkovi, ─Źi pon├║kan├Ż dar pr├şjme. Dar v┼íak nie je predan├Żm tovarom, preto pred├ívaj├║ci nezodpoved├í za jeho pr├şpadn├ę vady. Ak z├íkazn├şkovi vznikne pr├ívo na odst├║penie od k├║pnej zmluvy (vr├ítenie pe┼łaz├ş), je z├íkazn├şk povinn├Ż vr├íti┼ą pred├ívaj├║cemu v┼íetko, ─Źo dostal, t.j. aj tovar prijat├Ż ako dar.

3.f).┬á Kupuj├║ci m├┤┼że uplatni┼ą reklam├íciu:

 • osobne: Monika Bev├şzov├í ÔÇô MiViMo; B.N─Ťmcovej 43; 990 01;Ve─żk├Ż Krt├ş┼í; Slovensko
 • po┼ítou / prepravnou spolo─Źnos┼ąou na adresu: Monika Bev├şzov├í ÔÇô MiViMo; B.N─Ťmcovej 43; 990 01;Ve─żk├Ż Krt├ş┼í; Slovensko (odoslan├şm tovaru spolu s dokladom o k├║pe).

Kupuj├║ci preuk├í┼że platnos┼ą z├íruky predlo┼żen├şm n├íkupn├ęho dokladu, ak bol v minulosti tovar reklamovan├Ż, tie┼ż dolo┼żi┼ą doklad o reklam├ícii.

3.g).┬á Pred├ívaj├║ci m├í pr├ívo odmietnu┼ą prija┼ą tovar do reklam├ície v pr├şpadoch, kedy reklamovan├Ż tovar alebo jeho s├║─Źasti s├║ zne─Źisten├ę alebo nespl┼łuj├║ z├íkladne predpoklady pre hygienicky bezpe─Źn├ę predanie tovaru do reklama─Źn├ęho procesu.

4.Spôsob vybavenia reklamácie

4.a).┬á Ak ide o vadu, ktor├║ mo┼żno odstr├íni┼ą, m├í kupuj├║ci pr├ívo, aby bola bezplatne, v─Źas a riadne odstr├ínen├í. Pred├ívaj├║ci je povinn├Ż vadu bez zbyto─Źn├ęho odkladu odstr├íni┼ą.

4.b).┬á Kupuj├║ci m├┤┼że namiesto odstr├ínenia vady po┼żadova┼ą v├Żmenu veci, alebo ak sa vada t├Żka len s├║─Źasti veci, v├Żmenu s├║─Źasti, ak t├Żm pred├ívaj├║cemu nevznikn├║ neprimeran├ę n├íklady vzh─żadom na cenu tovaru alebo z├íva┼żnos┼ą vady.

4.c).┬á Pred├ívaj├║ci m├┤┼że v┼żdy namiesto odstr├ínenia vady vymeni┼ą vadn├║ vec za bezvadn├║, ak to kupuj├║cemu nesp├┤sob├ş z├íva┼żn├ę ┼ąa┼żkosti.

4.d).┬á Ak ide o vadu, ktor├║ nemo┼żno odstr├íni┼ą a ktor├í br├íni tomu, aby sa vec mohla riadne u┼ż├şva┼ą ako vec bez vady, m├í kupuj├║ci pr├ívo na v├Żmenu veci alebo m├í pr├ívo od zmluvy odst├║pi┼ą. Tie ist├ę pr├íva prisl├║chaj├║ kupuj├║cemu, ak ide s├şce o odstr├ínite─żn├ę vady, ak v┼íak kupuj├║ci nem├┤┼że pre op├Ątovn├ę vyskytnutie sa vady po oprave alebo pre v├Ą─Ź┼í├ş po─Źet v├íd vec riadne u┼ż├şva┼ą.

4.e).┬á Ak ide o in├ę neodstr├ínite─żn├ę vady, m├í kupuj├║ci pr├ívo na primeran├║ z─żavu z ceny veci.

4.f).┬á Ak m├í kupuj├║ci pr├ívo na v├Żmenu tovaru alebo pr├ívo na odst├║penie od zmluvy (vr├ítenie pe┼łaz├ş), z├íle┼ż├ş na kupuj├║com, ktor├ę z t├Żchto pr├ív si uplatn├ş. Len ─Źo si v┼íak zvol├ş jedno z t├Żchto pr├ív, nem├┤┼że u┼ż t├║to vo─żbu s├ím jednostranne meni┼ą.

4.g).┬á Ak spotrebite─ż uplatn├ş reklam├íciu, pred├ívaj├║ci alebo n├şm poveren├Ż zamestnanec alebo ur─Źen├í osoba je povinn├Ż pou─Źi┼ą spotrebite─ża o jeho pr├ívach ako je uveden├ę vy┼í┼íie.

4.h).┬á Ur─Źenie sp├┤sobu vybavenia reklam├ície: Na z├íklade rozhodnutia spotrebite─ża, ktor├ę z pr├ív spotrebite─ż uplat┼łuje, je pred├ívaj├║ci povinn├Ż ur─Źi┼ą sp├┤sob vybavenia reklam├ície:

 1. a) ihne─Ć,
 2. b) v zlo┼żit├Żch pr├şpadoch najnesk├┤r do 3 pracovn├Żch dn├ş odo d┼ła uplatnenia reklam├ície
 3. c) v od├┤vodnen├Żch pr├şpadoch, najm├Ą ak sa vy┼żaduje zlo┼żit├ę technick├ę zhodnotenie stavu tovaru alebo slu┼żby, najnesk├┤r do 30 dn├ş odo d┼ła uplatnenia reklam├ície.

4.i).┬á Po ur─Źen├ş sp├┤sobu vybavenia reklam├ície sa reklam├ícia vybav├ş ihne─Ć, v od├┤vodnen├Żch pr├şpadoch mo┼żno reklam├íciu vybavi┼ą aj nesk├┤r; vybavenie reklam├ície v┼íak nesmie trva┼ą dlh┼íie ako 30 dn├ş odo d┼ła uplatnenia reklam├ície.

4.j).┬á Za vybavenie reklam├ície sa pova┼żuje:

 1. a) odovzdanie alebo odoslanie nov├ęho alebo opraven├ęho tovaru kupuj├║cemu, popr. doru─Źenie inform├ície, ┼że je tovar pripraven├Ż na vyzdvihnutie,
 2. b) odoslanie finan─Źn├Żch prostriedkov zodpovedaj├║cich z─żave z ceny tovaru ─Źi vr├ítenej k├║pnej cene kupuj├║cemu, popr. odoslanie inform├ície pre kupuj├║ceho, ┼że pr├şslu┼ín├í suma je pre neho pripraven├í na vyzdvihnutie.

4.k).┬á Po m├írnom uplynut├ş lehoty na vybavenie reklam├ície m├í spotrebite─ż pr├ívo od k├║pnej zmluvy odst├║pi┼ą alebo m├í pr├ívo na v├Żmenu tovaru za nov├Ż tovar.

4.l).┬á Reklam├ícia do 12 mesiacov od k├║py: Ak spotrebite─ż reklam├íciu tovaru uplatnil po─Źas prv├Żch 12 mesiacov od k├║py, m├┤┼że pred├ívaj├║ci vybavi┼ą reklam├íciu zamietnut├şm len na z├íklade odborn├ęho pos├║denia; bez oh─żadu na v├Żsledok odborn├ęho pos├║denia nemo┼żno od spotrebite─ża vy┼żadova┼ą ├║hradu n├íkladov na odborn├ę pos├║denie ani in├ę n├íklady s├║visiace s odborn├Żm pos├║den├şm. pred├ívaj├║ci je povinn├Ż poskytn├║┼ą spotrebite─żovi k├│piu odborn├ęho pos├║denia od├┤vod┼łuj├║ceho zamietnutie reklam├ície najnesk├┤r do 14 dn├ş odo d┼ła vybavenia reklam├ície.

4.m).┬á Reklam├ícia po 12 mesiacoch od k├║py: Ak spotrebite─ż reklam├íciu v├Żrobku uplatnil po 12 mesiacoch od k├║py a pred├ívaj├║ci ju zamietol, osoba, ktor├í reklam├íciu vybavila, je povinn├í v doklade o vybaven├ş reklam├ície uvies┼ą, komu m├┤┼że spotrebite─ż zasla┼ą tovar na odborn├ę pos├║denie. Ak je tovar zaslan├Ż na odborn├ę pos├║denie ur─Źenej osobe, n├íklady odborn├ęho pos├║denia, ako aj v┼íetky ostatn├ę s t├Żm s├║visiace ├║─Źelne vynalo┼żen├ę n├íklady zn├í┼ía pred├ívaj├║ci bez oh─żadu na v├Żsledok odborn├ęho pos├║denia. Ak spotrebite─ż odborn├Żm pos├║den├şm preuk├í┼że zodpovednos┼ą pred├ívaj├║ceho za vadu, m├┤┼że reklam├íciu uplatni┼ą znova; po─Źas vykon├ívania odborn├ęho pos├║denia z├íru─Źn├í doba neplynie. pred├ívaj├║ci je povinn├Ż spotrebite─żovi uhradi┼ą do 14 dn├ş odo d┼ła znova uplatnenia reklam├ície v┼íetky n├íklady vynalo┼żen├ę na odborn├ę pos├║denie, ako aj v┼íetky s t├Żm s├║visiace ├║─Źelne vynalo┼żen├ę n├íklady. Znova uplatnen├║ reklam├íciu nemo┼żno zamietnu┼ą.

4.n).┬á N├íklady na odborn├ę pos├║denie: Ak spotrebite─ż za┼íle tovar na odborn├ę pos├║denie ur─Źenej osobe, n├íklady odborn├ęho pos├║denia, ako aj v┼íetky ostatn├ę s t├Żm s├║visiace ├║─Źelne vynalo┼żen├ę n├íklady zn├í┼ía v┼żdy pred├ívaj├║ci, teda po─Źas celej d─║┼żky z├íru─Źnej doby bez oh─żadu na v├Żsledok odborn├ęho pos├║denia. Ak je v┼íak tovar zaslan├Ż na odborn├ę pos├║denie inej ako ur─Źenej osobe, teda znalcovi alebo autorizovanej, notifikovanej alebo akreditovanej osobe, n├íklady odborn├ęho pos├║denia, ako aj v┼íetky ostatn├ę s t├Żm s├║visiace ├║─Źelne vynalo┼żen├ę n├íklady je pred├ívaj├║ci povinn├Ż uhradi┼ą spotrebite─żovi iba v pr├şpade, ak odborn├ę pos├║denie preuk├í┼że zodpovednos┼ą pred├ívaj├║ceho za reklamovan├║ vadu, a to v lehote do 14 dn├ş odo d┼ła znova uplatnenia reklam├ície.

4.o).┬á Pred├ívaj├║ci je povinn├Ż pri uplatnen├ş reklam├ície vyda┼ą z├íkazn├şkovi potvrdenie. T├Żmto potvrden├şm je k├│pia reklama─Źn├ęho protokolu. V tomto potvrden├ş by mal by┼ą okrem kontaktn├Żch ├║dajov pred├ívaj├║ceho a spotrebite─ża uveden├Ż popis vady a ─Źi spotrebite─ż po┼żaduje opravu, v├Żmenu, odst├║penie od zmluvy alebo z─żavu z k├║pnej ceny, v z├ívislosti od charakteru vady, ako aj d├ítum uplatnenia reklam├ície.

4.p).┬á Ak je reklam├ícia uplatnen├í prostredn├şctvom prostriedkov dia─żkovej komunik├ície, napr. telefonicky, pred├ívaj├║ci je povinn├Ż potvrdenie o uplatnen├ş reklam├ície doru─Źi┼ą spotrebite─żovi ─Źo mo┼żno najsk├┤r, najnesk├┤r v┼íak spolu s dokladom o vybaven├ş reklam├ície. Potvrdenie o uplatnen├ş reklam├ície sa nemus├ş doru─Źova┼ą, ak spotrebite─ż m├í mo┼żnos┼ą preuk├íza┼ą uplatnenie reklam├ície in├Żm sp├┤sobom, napr. e-mailom.

4.q).┬á Pred├ívaj├║ci je povinn├Ż o vybaven├ş reklam├ície vyda┼ą p├şsomn├Ż doklad najnesk├┤r do 30 dn├ş odo d┼ła uplatnenia reklam├ície. T├Żmto p├şsomn├Żm dokladom je k├│pia reklama─Źn├ęho protokolu s vyplnenou kol├│nkou vybavenie reklam├ície, list obsahuj├║ci p├şsomn├ę vyrozumenie o vybaven├ş reklam├ície alebo sms spr├íva alebo e-mailov├í spr├íva obsahuj├║ca inform├íciu o vybaven├ş reklam├ície s p├şsomn├Żm potvrden├şm o jej odoslan├ş.

4.r).┬á Po vybaven├ş opr├ívnenej reklam├ície sa z├íru─Źn├í doba predl┼żuje o dobu trvania reklam├ície. V pr├şpade neopr├ívnenej reklam├ície sa z├íru─Źn├í doba nepredl┼żuje. Ak bola reklam├ícia vybaven├í v├Żmenou, je ─Ćal┼íia pr├şpadn├í reklam├ícia pova┼żovan├í za prv├║ reklam├íciu tovaru.

4.s).┬á S├║─Źinnos┼ą kupuj├║ceho: Kupuj├║ci je povinn├Ż poskytn├║┼ą pred├ívaj├║cemu, resp. autorizovan├ęmu servisu, bezodkladne ak├║ko─żvek┬á s├║─Źinnos┼ą┬á k overeniu existencie reklamovanej vady a k jej odstr├íneniu (vr├ítane zodpovedaj├║ceho potrebn├ęho vysk├║┼íania alebo demont├í┼że tovaru). Kupuj├║ci je taktie┼ż povinn├Ż doda┼ą tovar pri uplatnen├ş reklam├ície ─Źist├Ż v riadnom obale v s├║lade s hygienick├Żmi predpismi alebo obecn├Żmi hygienick├Żmi z├ísadami vr├ítane v┼íetk├Żch jeho s├║─Źast├ş a pr├şslu┼íenstva, umo┼ż┼łuj├║cich tak├ęto overenie a odstr├ínenie vady.

4.t).┬á Kupuj├║ci si je povinn├Ż prevzia┼ą tovar zo z├íru─Źnej opravy najnesk├┤r do jedn├ęho mesiaca od vyrozumenia o jej vykonan├ş.

4.u).┬á Inform├ície o┬ámo┼żnostiach uplatnenia a┬ávybavenia reklam├ície / reklam├íci├ş poskytuje pred├ívaj├║ci nie len osobne na adrese ale aj elektronicky a telefonicky:

Kore┼íponden─Źn├í adresa: Monika Bev├şzov├í ÔÇô MiViMo; B.N─Ťmcovej 43; 990 01;Ve─żk├Ż Krt├ş┼í; Slovensko

Tel.: +421 (0) 915 830 932

E-mail: info@fotonaplatne.sk

4.v).┬á Pod─ża ┬ž11 z├ík. 391/2015 o alternat├şvnom rie┼íen├ş spotrebite─żsk├Żch sporov a o zmene a doplnen├ş niektor├Żch z├íkonov, m├í spotrebite─ż pr├ívo obr├íti┼ą sa na pred├ívaj├║ceho so ┼żiados┼ąou o n├ípravu, ak nie je spokojn├Ż so sp├┤sobom, ktor├Żm pred├ívaj├║ci vybavil jeho reklam├íciu alebo ak sa domnieva, ┼że pred├ívaj├║ci poru┼íil jeho pr├íva. Spotrebite─ż m├í pr├ívo v pr├şpade, ak d├┤jde k sporu s pred├ívaj├║cim, po tom, ─Źo vyu┼żije v┼íetky mo┼żnosti na vyrie┼íenie sporu, obr├íti┼ą sa na subjekt alternat├şvneho rie┼íenia sporu, ktor├ęho┬áhodnota bude vy┼í┼íia ako 20,- ÔéČ. Pr├ívna ├║prava sa vz┼ąahuje nielen na spory┬áÔÇ×dom├íceÔÇť, ale aj na spory ÔÇ×cezhrani─Źn├ęÔÇť, t.j. spory medzi zahrani─Źn├Żmi spotrebite─żmi a pred├ívaj├║cimi na ├║zem├ş SR.

4.x).┬á Org├ínom alternat├şvneho rie┼íenia sporov je:

Slovensk├í obchodn├í in┼ípekcia, ├Üstredn├Ż in┼ípektor├ít, Odbor pre medzin├írodn├ę vz┼ąahy a alternat├şvne rie┼íenie spotrebite─żsk├Żch sporov

Prievozská 32, p.p. 29, 827 99 Bratislava 27, SR.

web: http://www.soi.sk/sk/Alternativne-riesenie-spotrebitelskych-sporov.soi

e-mail: ars@soi.sk, adr@soi.sk

4.y).┬á N├ívrh m├┤┼że spotrebite─ż poda┼ą sp├┤sobom ur─Źen├Żm pod─ża ┬ž12 Z├íkona 391/2015 Z.z. o alternat├şvnom rie┼íen├ş spotrebite─żsk├Żch sporov a o zmene a doplnen├ş niektor├Żch z├íkonov.

4.z).┬á Spotrebite─ż m├┤┼że vyu┼żi┼ą na podanie n├ívrhu na za─Źatie mimos├║dneho rie┼íenia sporov a na z├şskanie inform├íci├ş o mimos├║dnom rie┼íen├ş spotrebite─żsk├Żch sporov (vr├ítane cezhrani─Źn├Żch sporov) tie┼ż webov├║ str├ínku: https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/index.cfm?event=main.home.chooseLanguage

5.Z├ívere─Źn├ę ustanovenia

5.a).┬á Tento reklama─Źn├Ż poriadok je platn├Ż od 06.07.2018.

5.b).┬á Pred├ívaj├║ci si vyhradzuje pr├ívo zmeni┼ą reklama─Źn├Ż poriadok bez predch├ídzaj├║ceho upozornenia umiestnen├şm jeho nov├ęho znenia na internetov├Żch str├ínkach e-shopu.

5.c).┬á Kupuj├║ci pri odoslan├ş objedn├ívky tovaru z e-shopu pred├ívaj├║ceho potvrdzuje s├║hlas s t├Żmto platn├Żm reklama─Źn├Żm poriadkom.

Stiahn├║┼ą reklama─Źn├Ż formul├ír si m├┤┼żete tu:

https://onlinefotka.sk/Reklamacia.pdf