Doprava a platba

Dodacia lehota a doba vyhotovenia (spracovania)

Fotoplátno (vaša fotka na plátne)

Pri objednávke fotoplátna (fotka na plátne) realizujeme výrobu teda tlač a rámovanie na druhý pracovný deň od prijatia objednávky.Ak si vyberiete ako doručenie kuriéra Váš obraz na stenu Vám bude doručený v nasledujúci pracovný deň.Celková doba dodania je max. 3 dni(72hod.) od odoslania. Pri objednávkach po 13-tej hodine v pracovný deň bude Vaša objednávka doručená až o dva dni.

Expresné vyhotovenie obrazu.

Expresné vyhotovenie Vašej objednávky realizujeme do 1 pracovného dňa od zadania objednávky.Podmienkou je realizovať objednávku do 10:00 v pracovný deň.Celková doba doručenia je max.2dni(48hod). Pre expresné vyhotovenie Vašej objednávky Nás prosím kontaktujte telefonicky na čísle 0915 830 932 alebo mailom info@fotonaplatne.sk alebo pri zadávaní objednávky vložte do poznámky expresné vyhotovenie.

 

Poplatky za doručenie a platba

Pri každej objednávke fotoplátna si účtujeme poplatok za poštovné a balné v paušálnej sume : 3.25€

Pri objednávkach na dobierku si účtujeme paušálnu sumu (dobierečné) : 0.90€

Pri objednávkach nad 70€ je zákazníkovi poskytnutá 100% zľava z ceny dopravy.Teda pri nákupoch nad 70€ je doručenie ako aj balné zdarma.

Pri objednávkach, ktoré sú označené ako express teda musia byť doručené do 2dní si účtujeme paušálny poplatok : 10€ ku každému objednanému obrazu.Pri expresnej tlači sa tento poplatok účtuje iba jednorázovo ku každej objednávke.(nie počet kusov).

Pri objednávkach nad 150€ nie je možné uplatniť doručenie na dobierku a zákazník je povinný uhradiť 70% z ceny objednaného tovaru vopred na náš bankový účet najneskôr do 24hodín od zadania objednávky.Ak tak neurobí objednávka bude stornovaná.

Modelové príklady:

Zákazník (ďalej len XY) si objedná fotoplátno v hodnote do 69.99€, vyberie si spôsob doručenia kuriérom a platobnú metódu zvolí platba pri prebratí tovaru teda dobierka, XY zaplatí poštovné a balné v hodnote : 4.15€.

Zákazník (ďalej len XY) si objedná fotoplátno v hodnote do 69.99€, vyberie si spôsob doručenia kuriérom a platobnú metódu zvolí prevodom na Náš bankový účet teda platba vopred, XY zaplatí poštovné a balné v hodnote : 3.25€.

Zákazník (ďalej len XY) si objedná fotoplátno v hodnote 50€, vyberie si spôsob doručenia kuriérom a platobnú metódu zvolí prevodom na Náš bankový účet teda platba vopred alebo zvolí platbu pri prevzatí tovaru, XY zaplatí poštovné a balné v hodnote : 0.00€.

 

Pri nepredvídateľných okolnostiach (poškodenie-oprava výrobných strojov a čakanie náhradných dielov,nadmerné množstvo objednávok pri akejkoľvek akcii ) môže nastať posun hore uvedených dodacích lehôt.Oneskorenie dodávky tovaru zákazníka neoprávňuje k odmietnutiu jej prevzatia ani k požadovaniu náhrady alebo zľavy z ceny tovaru či ceny doručenia.