Doprava a platba

Dodacia lehota a doba vyhotovenia (spracovania)

Fotoplátno (vaša fotka na plátne)

Pri objedn├ívke fotopl├ítna (fotka na pl├ítne) realizujeme v├Żrobu teda tla─Ź a r├ímovanie na druh├Ż pracovn├Ż de┼ł od prijatia objedn├ívky.Ak si vyberiete ako doru─Źenie kuri├ęra V├í┼í obraz na stenu V├ím bude doru─Źen├Ż v nasleduj├║ci pracovn├Ż de┼ł.Celkov├í doba dodania je max. 3 dni(72hod.) od objednania.Pri objedn├ívkach po 13-tej hodine v pracovn├Ż de┼ł bude Va┼ía objedn├ívka doru─Źen├í a┼ż o dva dni.

Expresn├ę vyhotovenie obrazu.

Expresn├ę vyhotovenie Va┼íej objedn├ívky realizujeme do 1 pracovn├ęho d┼ła od zadania objedn├ívky.Podmienkou je realizova┼ą objedn├ívku do 10:00 v pracovn├Ż de┼ł.Celkov├í doba doru─Źenia je max.2dni(48hod). Pre expresn├ę vyhotovenie Va┼íej objedn├ívky N├ís pros├şm kontaktujte telefonicky na ─Ź├şsle 0915 830 932 alebo mailom info@fotonaplatne.sk alebo pri zad├ívan├ş objedn├ívky vlo┼żte do pozn├ímky expresn├ę vyhotovenie.

 

Poplatky za doru─Źenie a platba

Pri ka┼żdej objedn├ívke fotopl├ítna si ├║─Źtujeme poplatok za po┼ítovn├ę a baln├ę v pau┼í├ílnej sume : 3.25ÔéČ

Pri objedn├ívkach na dobierku si ├║─Źtujeme pau┼í├ílnu sumu (dobiere─Źn├ę) : 0.90ÔéČ

Pri objedn├ívkach nad 70ÔéČ je z├íkazn├şkovi poskytnut├í 100% z─żava z ceny dopravy.Teda pri n├íkupoch nad 70ÔéČ je doru─Źenie ako aj baln├ę zdarma.

Pri objedn├ívkach, ktor├ę s├║ ozna─Źen├ę ako express teda musia by┼ą doru─Źen├ę do 2dn├ş si ├║─Źtujeme pau┼í├ílny poplatok : 10ÔéČ ku ka┼żd├ęmu objednan├ęmu obrazu.Pri expresnej tla─Źi sa tento poplatok ├║─Źtuje iba jednor├ízovo ku ka┼żdej objedn├ívke.(nie po─Źet kusov).

Pri objedn├ívkach nad 150ÔéČ nie je mo┼żn├ę uplatni┼ą doru─Źenie na dobierku a z├íkazn├şk je povinn├Ż uhradi┼ą 70% z ceny objednan├ęho tovaru vopred na n├í┼í bankov├Ż ├║─Źet najnesk├┤r do 24hod├şn od zadania objedn├ívky.Ak tak neurob├ş objedn├ívka bude stornovan├í.

Modelov├ę pr├şklady:

Z├íkazn├şk (─Ćalej len XY) si objedn├í fotopl├ítno v hodnote do 69.99ÔéČ, vyberie si sp├┤sob doru─Źenia kuri├ęrom a platobn├║ met├│du zvol├ş platba pri prebrat├ş tovaru teda dobierka, XY zaplat├ş po┼ítovn├ę a baln├ę v hodnote : 4.15ÔéČ.

Z├íkazn├şk (─Ćalej len XY) si objedn├í fotopl├ítno v hodnote do 69.99ÔéČ, vyberie si sp├┤sob doru─Źenia kuri├ęrom a platobn├║ met├│du zvol├ş prevodom na N├í┼í bankov├Ż ├║─Źet teda platba vopred, XY zaplat├ş po┼ítovn├ę a baln├ę v hodnote : 3.25ÔéČ.

Z├íkazn├şk (─Ćalej len XY) si objedn├í fotopl├ítno v hodnote 50ÔéČ, vyberie si sp├┤sob doru─Źenia kuri├ęrom a platobn├║ met├│du zvol├ş prevodom na N├í┼í bankov├Ż ├║─Źet teda platba vopred alebo zvol├ş platbu pri prevzat├ş tovaru, XY zaplat├ş po┼ítovn├ę a baln├ę v hodnote : 0.00ÔéČ.

 

Pri nepredv├şdate─żn├Żch okolnostiach (po┼íkodenie-oprava v├Żrobn├Żch strojov a ─Źakanie n├íhradn├Żch dielov,nadmern├ę mno┼żstvo objedn├ívok pri akejko─żvek akcii ) m├┤┼że nasta┼ą posun hore uveden├Żch dodac├şch leh├┤t.Oneskorenie dod├ívky tovaru z├íkazn├şka neopr├ív┼łuje k odmietnutiu jej prevzatia ani k po┼żadovaniu n├íhrady alebo z─żavy z ceny tovaru ─Źi ceny doru─Źenia.