Ako to začalo

Fotonaplatne.sk sme založili dňa 01.11.2016 a od tejto doby sme spríjemnili domov našim zákazníkom už veľa krát.S výrobou obrazov máme bohaté skúsenosti a preto sme sa rozhodli, že vytvoríme komunitu,kde si bude môcť zákazník produkt prezrieť, v pohodlí domova objednať a tešiť sa keď mu fotoplátno príde domov.Materiál na tlač, ktorý používame je starostlivo vyberaný v Taliansku, rámy si vyrábame sami zo smrekového dreva a vaše obrazy tlačíme na 8 farebnej tlačiarni, tým dodávame obrazom na stenu bezkonkurenčnú kvalitu.Sme radi, že prinášame našim zákazníkom plnohodnotný servis 24 hodín denne.

Naš design

U nás nie je len objednávka a obraz doma.U nás nájdete skvelý team, ktorý sa postará, aby ste boli spokojný.Nie sme stroje na výrobu, sme ľudia a máme ľudský prístup ku každému zákazníkovi jednotlivo.Vaše fotografie spracovávame ručne a hľadáme riešenia , ktoré Vám budú vyhovovať, radi pomôžeme keď je treba.Každý obraz na plátne prekontrolujeme, upravíme a až potom vytlačíme.

Niečo nie je dobre ? My Vám zavoláme a nájdeme riešenie!

Prečo si vybrať nás?

Kvalita je u nás na prvom mieste, kvantita pre nás nehrá žiadnu rolu.

Sme plne k dispozícii 24 hodín denne.

U nás nájdete pravidelné akcie a zľavy.

Chápeme dnešnú fin. situáciu každého zákazníka, a preto sme sa rozhodli, že pôjdeme cestou cien, ktoré si môže dovoliť každý.