Ako to začalo

Fotonaplatne.sk sme založili dňa 01.11.2016 a od tejto doby sme spríjemnili domov našim zákazníkom už veľa krát.S výrobou obrazov máme bohaté skúsenosti a preto sme sa rozhodli, že vytvoríme komunitu,kde si bude môcť zákazník produkt prezrieť, v pohodlí domova objednať a tešiť sa keď mu fotoplátno príde domov.Materiál na tlač, ktorý používame je starostlivo vyberaný v Taliansku, rámy si vyrábame sami zo smrekového dreva a vaše obrazy tlačíme na 8 farebnej tlačiarni, tým dodávame obrazom na stenu bezkonkurenčnú kvalitu.Sme radi, že prinášame našim zákazníkom plnohodnotný servis 24 hodín denne.

Zábavné fakty

458
Štastný zákazníci
112
Vypité kávy
513
Odovzdaných obrazov

Naš design

U nás nie je len objednávka a obraz doma.U nás nájdete skvelý team, ktorý sa postará, aby ste boli spokojný.Nie sme stroje na výrobu, sme ľudia a máme ľudský prístup ku každému zákazníkovi jednotlivo.Vaše fotografie spracovávame ručne a hľadáme riešenia , ktoré Vám budú vyhovovať, radi pomôžeme keď je treba.Každý obraz na plátne prekontrolujeme, upravíme a až potom vytlačíme.

Niečo nie je dobre ? My Vám zavoláme a nájdeme riešenie!

Prečo si vybrať nás?

Kvalita je u nás na prvom mieste, kvantita pre nás nehrá žiadnu rolu.

Sme plne k dispozícii 24 hodín denne.

U nás nájdete pravidelné akcie a zľavy.

Chápeme dnešnú fin. situáciu každého zákazníka, a preto sme sa rozhodli, že pôjdeme cestou cien, ktoré si môže dovoliť každý.

Spoznajte nás team

Michal Bevíz
Monika Bevízová

Cít sa u Nás ako doma.

Malá komunita kde sa dejú veľké veci.

Poď nakupovať