Foto na plátne, obrazy na plátno s vašej fotky, obraz na plátno z fotky
img_2432img_2572img_2425img_2576img_2427img_2575img_2428img_2574img_2432img_2573

Foto na plátno

Od: 7,20€

Vymazať zadané parametre

Upozornenie

Mažem fotografie, prosím čakajte...

Qty
Katalógové číslo: - Značka:

Bližšie informácie

Foto na plátno.

Foto na plátno je vytlačená fotka na plátne z bavlny.Fotky na plátno sú natiahnuté na drevenom “blind” ráme a sú pripravené na zavesenie do Vášej domácnosti. Fotku na plátne Vám vytlačíme a doručíme do 3 dní. Každé fotka na plátno je starostlivo upravená a dodávame fotoobrazu hlboký farebný nádych vďaka 8 farebnej tlačiarni.

Fotky na plátne sú tlačené na plátno zo 100% bavlny, fotoplátno ručne napneme na ručne vyrobený drevený rám zo smrekového dreva a opatríme Váš fotoobraz na stenu aj so závesným systémom pre lepšiu manipuláciu a okamžité použitie foto obrazu.Foto na plátno je starostlivo zabalené a expedované priamo ku dverám zákazníka.O vaše fotky na plátne je starostlivo postarané. Možnosť tlačiť čierno-bielo alebo upraviť farby a dodať im sépiový nádych je samozrejmosťou podľa vašich požiadaviek.Obraz z fotky Vám uchová vaše spomienky a prinesie na vaše steny nový vzhľad.

Obraz z fotky sa teší čoraz väčšej obľube u nás ako aj v zahraničí.Obraz na plátno poslúži aj ako veľmi pekný darček pre Vašich blízkych, vhodný je k deťom do izby pretože je zdravotne nezávadný nesmrdí a dá sa utierať vlhkou handrou.Foto na plátno disponuje so širokým výberom  rozmerov, ktoré prispôsobíme Vašim predstavám, fotky na plátne Vám bezplatne upravíme a hotovú fotku na plátne odošleme až k Vám domov.Už nemusíte šetriť dlhú dobu na Váš obraz z fotky u nás sú fotky na plátno za najnižšie ceny z celého Slovenska.

Je to jednoduché-stačí si vybrať rozmer fotoplátna, odoslať nám vašu fotku a my z nej urobíme fotoplátno, ktoré doručíme až pred Váše dvere.

 

Tešíme sa na Vaše objednávky.

Fotografie obrazov na plátno môžete nájsť tu: Foto na plátne ukážky

Recenzie

0
0 hodnotenia
1 Hviezda
0%
2 Hviezda
0%
3 Hviezda
0%
4 Hviezda
0%
5 Hviezda
0%
Recenzie

Ohodnoť našu prácu teraz

Buď prvý a pridaj hodnotenie “Foto na plátno”